Moskitiery

Moskitiery – nasze moskitiery wykonane są z siatki z włókna szklanego powleczonego PCV oraz profili aluminiowych, produkt jest odporny na warunki atmosferyczne i jest dopasowany do każdego typu okna.

 

W naszej ofercie posiadamy moskitiery w następujących systemach;

  • system ramkowy kołnierzowy,
  • system drzwiowy (otwierana),
  • moskitiera rolowana pionowa /pozioma,
  • moskitiera przesuwna.
  1. Moskitiera – system ramkowy, kołnierzowy to najbardziej popularny sposób na ochronę przed owadami, mocowana jest do ramy okna i nie przeszkadza podczas otwierania i zamykania.Profil dostępny w kolorach: biały (RAL9016), brąz (RAL8017),antracyt (RAL7016),złoty dąb, mahoń, orzech, winchester.
  2. Moskitiera system drzwiowy (otwierana) – stanowi doskonałą ochronę przed owadami ale również swobodne korzystanie z balkonów i tarasów. Moskitiera mocowana jest do futryny. Dzięki zastosowaniu zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej.Profile dostępne w kolorze białym (RAL9003), brązowym (RAL8017).
  3. Moskitiera rolowana – to estetycznie i starannie wykonana moskitiera wyposażona w prowadnice i kasetę. Montowana na zewnątrz do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ramy okna. W tym systemie siatka zwijana jest do kasety za pomocą mechanizmu sprężynowego. System jest przystosowany do pracy w pionie i poziomie, dzięki temu można go zastosować do okien, drzwi balkonowych oraz okien dachowych.
    Profile dostępne w kolorach białym i brązowym
  4. Moskitiera ramkowa przesuwna – skrzydło moskitiery przesuwa się miedzy górną a dolną częścią ramy okiennej, w tych systemach zastosowano hamulec spowalniający ruch skrzydła.Idealne zastosowanie do balkonów, tarasów a także do różnych dużych powierzchni oszklonych.