Rolety wewnętrzne

Rolety materiałowe to najbardziej popularny sposób na ochronę przed światłem słonecznym. Oferujemy państwu szeroką gamę kolorów i wzorów tkanin. Nasze rolety to produkty najwyższej jakości, które służą naszym klientom przez wiele lat.
W naszej ofercie posiadamy:

 • Mini Besta
 • Mini Vegas
 • Wolnowiszące RM 25
 • Wolnowiszące RM 32
 • Wolnowiszące RM 32 kaseta
 • Wolnowisząca RM 45
 • Fantazja
 • UNI Besta
 • Rolety dachowe Premium
 • Rzymska
 • oraz rolety dzień/noc w różnych wariantach wykonania

 

 1. Mini Besta – najbardziej znany system bezinwazyjny bez kasetki . Wyposażony jest w żyłkę, która po opuszczeniu rolety jest niewidoczna. Mocowanie tego systemu jest bardzo proste, ponieważ posiada haczyki które zakłada się na ramę okienną bez konieczności nawiercania . Dostępne kolory tego systemu to biały i brąz.
 2. Mini Vegas – to roleta bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym za materiałem. System posiada hamulec, który umożliwia zatrzymanie tkaniny w każdej wysokości. Dzięki lekkiej konstrukcji prezentuje się bardzo ładnie w każdym typie okna . Roletę montujemy bezinwazyjnie na skrzydle okiennym.
 3. Roleta wolnowisząca typu RM25, RM32, RM32 kaseta i RM 4
  System rolet typu RM to praktyczny sposób na zasłonięcie okien oraz ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza. Idealnie sprawdzają się jako ekran do rzutnika. Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach materiałowych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu.RM 25 – rurka o grubości 2,5cm
  RM 32 – rurka o grubości 3,2 cm
  RM 45 – rurka u grubości 4,5cmW zależności od rozmiaru rolety – zalecamy rozmowę ze sprzedawcą.
 4. Fantazja – Idealnie pasuje do każdego rodzaju i koloru okna.Przysłania maksymalną ilość światła dzięki prowadnicom przyklejanym na ramę okna. Kasetka typu fantazja wyróżnia się małym rozmiarem i nowoczesnym kształtem. Dostępne kolory osprzętu: biały, brąz, złoty dąb, orzech, antracyt, anoda, mahoń, wiśnia, orzech, jasny dąb, winchester, dąb bagienny.
 5. UNI Besta – Najbardziej rozpoznawany system w roletach kasetowych. Są one montowane na wkręty do listwy przyszybowej. Zestaw w komplecie posiada prowadnice przyklejane do listwy przyszybowej i w maksymalnym możliwym stopniu eliminuje przenikanie światła i zapewnia swobodne poruszanie się materiału nawet przy uchylonym oknie.Dostępne kolory tego systemu :
  PCV: biały brąz
  Aluminium: biały, brąz, anoda, dąb, złoty dąb, jasny dąb, orzech, wiśnia, mahoń.
 6. UNI Besta Przestrzenna – rolety te są modyfikacją systemu rolet UNI BESTA. Oba te modele mają tą samą kasetkę i ten sam system łańcuszkowy, różnią się sposobem pomiaru i montażem. Kasetkę przykleja się do ramy okna lub można zawiesić na haczyki bezinwazyjne. Prowadnice do tego systemu od innych różnią się kształtem.
 7. Roleta dzień – noc – materiał, który pozwala na operowanie ilością świtała przenikającego do pomieszczeń bez konieczności podnoszenia rolety. Dzięki bogatej kolekcji tkanin oraz wielobarwnej kolorystyce materiałów pozwala nam dobrać roletę do wystroju wnętrza.
 8. Roleta dachowa Premium – Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju okien dachowych. Posiada niezawodny samohamujący mechanizm, który pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości. Ten system ograniczenie przenikania światła do minimum.Dostępne kolory: Srebrny (anoda) , Beżowy (RAL 1011), Biały (RAL 9003)
 9. ROLETA RZYMSKA – to jedna z najbardziej gustownych dekoracji okiennych, wykonana z tkanin gładkich i deseniowych. Dzięki rzepom tkaninę można w szybki sposób zdemontować i uprać. Roleta ta jest podnoszona dzięki specjalnemu mechanizmowi koralikowemu, który umożliwia zatrzymanie materiału na dowolnej wysokości. Możliwość montażu do ściany i okna. W naszych katalogach znajdziemy kolekcje tkanin tradycyjnych i nowoczesnych.
 10. Żaluzje pionowe (Verticale) – ten nowoczesny system osłony okiennej, stosowany jest najczęściej w budynkach użyteczności publicznej: bankach, firmach, salach konferencyjnych, uczelniach, szkołach, szpitalach.Za pomocą sznurka możesz ściągnąć pasy twojego Verticala na jedną lub dwie strony. Do sterowania służą proste i niezawodne mechanizmy koralikowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, zapewnią długie lata użytkowania.